Başkan Çolakbayrakdar: “İnsan merkezli hizmet anlayışıyla çalışıyoruz”

Mehmet UZEL / KAYSERİ (İGFA) – Mevlana Mahallesi’ndeki Kocasinan Gençlik Kulübü Konferans Salonu’nda Börü Arama Kurtarma Derneği Başkanı Osman Şahan ve dernek üyeleriyle bir ortaya gelen Lider Çolakbayrakdar, özverili çalışan takıma teşekkür etti. Onlarla sohbet eden Lider Çolakbayrakdar, “Gönül ister ki hiçbir olumsuzluk yaşanmasın lakin hayatın bir gerçeği karşımıza çıkıyor. Bu noktada bu aksiliklere hazırlıklı olmamız gerekiyor. Özverili bir halde çalışan Börü Arama Kurtarma takımı, başarılı işlere imza atıyorlar. Uygun ki varlar” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın her bir tarafına daha kaliteli ve daha uygun hizmet götürebilmek için uğraşla çalıştıklarını belirterek, “Rutin belediyecilik faaliyetlerinin en güzelini yapıyor, bunun yanı sıra toplumsal belediyecilik manasında da vatandaşlarımızın yanlarında oluyoruz. Bilhassa insanı merkez olarak aldığımız çalışmalara büyük kıymet veriyoruz. Toplumsal faaliyetlerle vatandaşa dokunacak hizmetlere imza atıyoruz. Allah vermesin inanılmaz kurallarda beşere ulaşma noktasında arama kurtarma ile vatandaşlarımızın yanında oluyoruz. İnsan odaklı her noktada biz her vakit takviye veriyoruz. Zira biz yaratılmışın en onurlusu Eşref-i Mahlûk için çalışıyoruz. Belediye olarak beşere hizmet eden kurumuz. Yaptığımız her şeyin odağında insan var. İmardan paklığa, yoldan parka, toplumsal tesislerden kentsel dönüşüme kadar her şey insan içindir. Onun dışında öteki yaşayan canlılara yönelik yaptığımız hizmetler bile dâhil insan için yapıyoruz. Tahlil, Proje ve İnsan odaklı belediyecilikte son derece başarılıyız lakin bilhassa toplumsal belediyecilikte her alanda vatandaşlarımızın yanındayız. Bunun dışında bu yaptığımız işleri daha fazla tabana yaymak için sivil inisiyatifler olması gerekiyor. Yaşamak ve Yaşatmak için insanlarımızı memnun yaşatmak için Kocasinan’daki beşerler ayrıcalıklı ve Kocasinan’da keyifli insanların yaşadığı kent denilene kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz” tabirlerini kullandı.

Kocasinan Belediyesi’nin yaptığı işlerin nadir ve örnek olduğunu belirten dernek üyeleri ise hizmetlerden ötürü Lider Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir