Başkan Çolakbayrakdar, turnuva finalini izledi

Mehmet UZEL / KAYSERİ (İGFA) – Ziyagökalp Mahallesi’ndeki spor tesisinde düzenlenen programa; MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, TFF Kayseri Bölge Müdürü Mutlu Önal, AK Parti Kocasinan İlçe Lideri Selçuk Melekoğlu, MHP Kocasinan İlçe Lideri Hacı Ali Doğan, AK Parti ve MHP idaresi ile vatandaşlar katıldı. Her iki takımada muvaffakiyetler dileyerek, dostluğun kazanmasını temenni eden Lider Çolakbayrakdar, tribünlerden maçı takip etti.

Kocasinan Belediyesi olarak her vakit spora ve atlete dayanak verdiklerini belirten Lider Çolakbayrakdar, “Kıymetli kardeşlerim, Vatan, millet, ezan, bayrak, memleket ve kutsal kıymetler için bir ortadayız. İnşallah bu birlikteliğimizi ve bu davamızı daha yükseğe çıkartacağız. Bizim sorumluluğumuz, çok farklıdır. Bizim sorumluluğumuz, Büyük ve Güçlü Türkiye içindir. Ulu bayrağımızı, daha üstlerde dalgalandırmak içindir. El birliği ve gönül birliğiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Dünyadaki mazlumlara ve mağdurlara takviye çıkan ve onların koruyucusu olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti için durmadan yorulmadan koşmaya devam edeceğiz” tabirlerini kullandı.

MHP Kocasinan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan ise “İlçe teşkilatı olarak düzenlediğimiz futbol turnasının sonuna geldik. Ancak asıl maç, 31 Martta başlıyor. Kocasinan ilçe teşkilatı olarak durmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. MHP ve AK Parti teşkilatı olarak el ele gönül gönüle daima birlikte Cumhur İttifakı olarak Kayseri’de en yüksek oyu biz alacağız” dedi.

Maç sonunda ödül merasimi yapıldı. Centilmenlik içinde geçen turnuvaya katılan gruplara çeşitli ikramlar verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir